Turnike Geçiş Sistemi

Kiralık Turnike

Turnike Kontrollü Geçiş Sistemi

Kiralık Tripod Turnikeler diğer modellere göre daha uzun üst bölümü sayesinde kalabalık grupları karşılayabilmesi için tasarlanmıştır. 6 dijit sayaç vardır 999999 girişe kadar sayım yapabilir. Kiralık Turnikelerimizin ziyaretçi sayımında hata payı yoktur. Turnike geçiş sistemi kiralayarak organizasyonlarda biletsiz geçişide önlenmiş olursunuz.

Kiralık Turnikelerimiz elektromekanik motoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. Yön seçimi son kullanıcılar tarafından kolayca kontrol edilebilir. Geçiş yapan kişiden bağımsız olarak uzaktan geçiş izni verilebilir veya kaldırılabilir.

Kiralık Turnike sistemlerimiz ile misafirlerinize kontrollü geçiş sağlamanın yanında çok detaylı raporlama alabilirsiniz ziyaretçilerinizi giriş çıkışlarını saatlerini veya günlerini v.s. bu bilgileri dilerseniz günlük rapor halinde bilginize sunabiliriz.

Ziyaretçilerinizi VIP veya normal statü olarak ayırabilirsiniz. Kart Okuyucu, Bilet sistemi, Yaka Kartı Sistemi ile Turnike sistemi Entegre çalışabilir.Turnike kiralama teklifi almak için tıklayınız.

Referanslarımızdan bazıları