Kiralık Metal arama Dedektörü

Kiralık Metal Arama Dedektörü

Geçit Tipi Metal Arama Dedektörü

Geçit Tipi Kiralık Metal Arama dedektörlerimiz Multizone (Çok bölgeli) , ziyaretçi ve alarm sayaçlıdır. Kiralamalarda sehpa ve El Tipi metal arama dedektörü birlikte verilir. Montajı hızlı çalışması randımanlıdır, yanyana 30 ad. dedektör sağlıklı olarak çalışabilir.

Unutmayın ''X-Ray Bagaj Kontrol Cihazı ve Geçiş tipi Metal Arama Dedektörü bulundurmak insanların güvenliğini sağlamak organizasyon firması için yasal zorunluluktur''.

Kiralık X-Ray Bagaj Kontrol Cihazı

Kiralık X-ray cihazları organik ve inorganik maddelerin seçmede mükemmel resim kalitesi sunmaktadır. Sahip olduğu Amerikan ileri X-RAY teknolojisi ve geliştirilmiş bilgisayar resim programları ile resim kalitesinde kesin netlik elde edilmiştir. Sistem operatör ekranı operatörün dikkatini dağıtmamak amacı ile en sade ve kullanışlı olarak dizayn edilmiştir. Tüm kiralık Xray cihazlarımızda resim kalitesi 4 renk olarak oluşturulmakta buda gerçek görüntünün yorumlanmasında operatöre hızlı ve kesin karar verme olanağı sağlamaktadır.

Diğer önemli Kiralık Xray özelikleri cihazlarda resim kayıt hafızası otomatik veya manuel olarak yapılabilmekte , tehlikeli maddeler ekran üzerinde kırmızı daire içerisine otomatik olarak alınarak operatörü uyarmaktadır.

Metal Arama Dedektörü kiralama teklifi almak için tıklayınız.

Referanslarımızdan bazıları